Wydarzenia czw., 13/04/2017 - 08:07

Gdzie i o której godzinie ze Święconką w Wielką Sobotę?

Poniżej informacja dla osób zainteresowanych święceniem pokarmów

Święconka 2017 w Holandii, Wielka Sobota (15.04.2017)

lista 40 miejsc w Holandii

09:30 i 10:30 - Hem ( 1607 CN Hem, Hemmerbuurt 142 )

11:00 - Beverwijk ( 1941 EG Beverwijk, Breestraat 93 )

12:00, 13:00 i po Liturgii Paschalnej - Amsterdam ( 1069 LA Amsterdam, Pieter Calandlaan 196 )

13:00 - Nieuw-Vennep ( 2153 BA Nieuw-Vennep, Sint Anthoniusstraat 15 )

14:00, 15:00 - Aalsmeer ( 1431 ES Aalsmeer, Stommeerweg 15 )

16:00 - Almere-Buiten (Almere-Buiten, Chicagostraat 101)

16:30 - 't Zand ( 1756 AE ‘t Zand, Keinsmerweg 1 )

17:30 - Spanbroek ( 1715 GV Spanbroek, Spanbrokerweg 186 )

informacja ze strony pmkamsterdam.nl

Papendrecht - godz. 11:00

Honselersdijk - godz. 13:00

Rotterdam - godz. 15:00, 16:00, 17:00 oraz 21:00 po Liturgii Wigilii Paschalnej

informacja ze strony parafia-rotterdam.nl

Haga (kościół H. Teresia van Avila, Westeinde 12a)
godz.14:00, 15:00, 16:00, oraz 21:00 (po Liturgii Wigilii Paschalnej)

Hillegom (kościół St. Martinus, Hoofdstraat 27)
godz.10:00

Leiden (kościół OLV Hemelvaart en Sint Joseph, Herensingel 3)
godz.11:30

informacja ze strony parafia.nl

Erica – godz. 9.30

Dronrijp (Dubbelestreek 14) - godz. 11.15

Marknesse (G. Lokkenstraat 32) - godz. 13.00

Lemmer (Schans 45) - godz. 14.00

Groningen (Zaagmuldersweg 67) - godz. 15.30

Hoogeveen (Blankenslaan-Oost 2) – godz. 17.00


informacja ze strony groningen.org.pl

Weerselo (Legtenbergerstraat 2-4) (Enschede) – godz. 10.00

Arnhem (Steenstraat 7)– godz.13.30

Tiel – godz. 14.30

Utrecht - godz. 19 (Lichtenberchdreef 4) - po zakończeniu liturgii 

12.00 DEVENTER (ulica Boxbergerweg 100. sklep Patelnia)


informacja ze strony parafiapolska.nl

8.30 Echt, (biała kaplica);

10.00 Nuth;

12.00 Helmond (St. Josef);

14.00 Eindhoven;

16.00 Oss;

17.30 Horst (kościół Lambertus, centrum);

 

Meterik: po Mszy św wieczornej (Wigilii Paschalnej)

informacja ze strony faustyna.nl

Ossendrecht Poś. Pokarmów            godz. 09.30

Goes – Poświęcenie Pokarmów -      godz. 11.00

Nieuw-Vossemeer Poś. Pokarmów godz. 12.30

Wernhout Poś. Pokarmów -            godz. 14.00

Tilburg- Poświęcenie Pokarmów -   godz. 15.30, godz. 16.15

Breda – Poświęcenie Pokarmów -    godz. 18.15

Liturgia Wigilii Paschalnej                 godz. 19.00

Po zakończeniu liturgii - ponownie poświęcenie pokarmów

informacja ze strony pp-breda.nl