Dam pracę śr., 17/09/2014 - 12:02

Elektryk z VCA

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

ELEKTRYK
EL/JP/K
Nokere (Kruishoutem), Belgia

Opis stanowiska pracy:

• praca w firmie zajmującej się podłączaniem instalacji elektrycznych niskiego napięcia w budynkach przemysłowych (alarmy, monitoring, system odgrzmienia)
• zakres obowiązków obejmuje: montaż, instalację oraz programowanie instalacji elektrycznych alarmów, monitoringu, systemów odgrzmienia, montażu paneli słonecznych, podłączeń tablic rozdzielczych
• prace wykonywane są zarówno w nowych budynkach – montaż okablowania w wykłutych rowkach, jak również obejmują diagnostykę oraz naprawę istniejących instalacji
• praca na indywidualnym stanowisku (samodzielny dobór elementów oraz narzędzi do wykonania prac)

Wymagania:

• certyfikat VCA (warunek konieczny)
• znajomość języka angielskiego lub francuskiego (warunek konieczny)
• doświadczenie w pracy elektryka z zakresu montażu systemów alarmowych, odgrzmienia, paneli słonecznych
• znajomość i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• dokładność wykonywania elementów
• mile widziane wykształcenie kierunkowe
• mile widziane prawo jazdy oraz możliwość dojazdu własnym samochodem

Oferujemy:

• wysokie wynagrodzenie
• zakwaterowanie
• opiekę koordynatora na miejscu pracy
• ubezpieczenie
• minimum 40 godzinny tydzień pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach
• możliwość zdobycia doświadczenia na rynku europejskim
• możliwość dłuższej współpracy

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim ze zdjęciem oraz aktualnych certyfikatów na adres joanna.piecha@human-hunter.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

Region:

Cała Holandia

Telefon:

0048.

Osoba kontaktowa:

HumanHunter