Dam pracę śr., 17/09/2014 - 10:39

Monter okien PCV

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

MONTER OKIEN PCV
MP/JP/K
Anzegem, Belgia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w firmie zajmującej się produkcją i montażem okien
  • praca na terenach domów prywatnych oraz budynków przemysłowych
  • praca na wysokości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy z montażem stolarki PCV (drzwi i okna)
  • znajomość i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
  • umiejętność pracy w grupie
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    dokładność wykonywania elementów
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziana możliwość dojazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • opiekę koordynatora na miejscu pracy
  • ubezpieczenie
  • minimum 40 godzinny tydzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość zdobycia doświadczenia na rynku europejskim
    li>możliwość dłuższej współpracy

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim ze zdjęciem oraz aktualnych certyfikatów na adres joanna.piecha@human-hunter.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

Region:

Cała Holandia

Telefon:

0048.

Osoba kontaktowa:

HumanHunter